- Komerční sdělení -aktuálně

Noční stolky

Malý, ale zatraceně praktický pomocník! Ano je zde řeč o nočním stolku. Jeden z nejmenších kousků nábytku a přesto je tak nezbytný. Nejenže vizuálně doplňuje vaši postel, a tak i celou ložnici, ale umíte si představit odkládat večer sklenici s vodou, rozečtenu knihu, nebo třeba brýle na zem vedle postele? Pojďme si shrnout pár základních pravidel jak nevybrat tady toho malého pomocníka špatně.

Tři, dva, jedna…

Stejně jako střechu nebudete vybírat bez domu, tak asi ani noční stolek jen tak nevyberete bez té nejlepší postele. Tudíž první postel a pak noční stolek, nikdy ne obráceně! Pak je už volba jen a jen na vás. V mnoha případech je stolek ve stejném designu jako postel, však není to pravidlem. Buďte jiní, vystupte ze stereotypu a pořiďte si klidně jedinečný kousek, který oživí celou místnost.

To důležité!

Jak již bylo řečeno, nejedná se ani tak o designový kus nábytku. Noční stolek je praktickým a nezbytným pomocníkem. Aby splňoval svůj účel na 100% je důležitá hlavně jeho výška. Ta by neměla přesahovat výšku sedu postele, na druhou stranu nevadí, když bude o něco málo nižší než vaše luxusní matrace. Dále je také důležitý povrch! Rozhodně nedoporučujeme noční stolky se skleněným, či keramickým povrchem, jelikož byste v noci mohli dělat rámus při odkládání věcí a probudit tak manžela/ku, děti, psa, či klidně i souseda.

Co tam budeme ukrývat?

Noční stolek neslouží pouze jako odkládací prostor, jak jistě víte splňuje i úlohu úložného prostoru. Je zde tedy další otázka. Zásuvky, skříňka, či jen police? Měla by být zásuvka či dvířka zamykatelné? To už necháme jen a jen na vás, protože netušíme, jaké poklady zde chystáte ukrývat 🙂

Asi jako u každého nábytku jsou také u nočních stolků důležité rozměry závisející na daném místě, které máme k dispozici.


Autor článku: Italier.cz https://italier.cz/


V každé ložnici je potřebný u postele noční stolek kam si odložíte rozečtenou knížku, mobil či hodinky.


Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -spot_img

Redakce doporučuje

Žena

spot_img