- Komerční sdělení -aktuálně

Pro vyšší úspory ve zdravém podkroví

S parotěsnou zábranou DELTA®-REFLEX dosáhnete skladby střechy, která šetří až o 10 % více energie. Snižuje náklady na vytápění a zvyšuje kvalitu života pod střechou.

Kvalitní parotěsná zábrana je pojistkou zdravé domácnosti. Zabraňuje kondenzaci vodní páry v tepelné izolaci střechy a tím zajišťuje její dlouhodobou funkčnost. Vysoce paronepropustná fólie DELTA®-REFLEX navíc podporuje i účinnost tepelné izolace až o 10 %, což se projeví i na vaší peněžence. Zajistí také ochranu obyvatel domu, jelikož odcloní až 99 % nežádoucího elektromagnetického záření například v okolí transformátorů a sloupech vysokého napětí. Kromě toho také zabrání infiltraci nepříjemných pachů z exteriéru do podkroví.

Parotěsná fólie řez
DELTA®-REFLEX se klade na spodní stranu tepelné izolace. Strana fólie s hliníkovou vrstvou je orientována dovnitř místnosti. DELTA®-REFLEX se může položit napříč, nebo i podél směru krokví. Zdroj: DÖRKEN

Vysoká kvalita materiálu znamená také rychlou návratnost vložené investice. Dlouholeté zkušenosti německého výrobce Dörken na náročném evropském trhu jsou zárukou dlouhodobé spokojenosti stavebníků.

Jednoduchá montáž

Díky struktuře a složení materiálu je čtyřvrstvá fólie
DELTA®-REFLEX velmi pružná, výborně se s ní pracuje a její instalace je rychlá. Při montáži nepraská a její mimořádná pevnost prakticky znemožňuje roztrhání či vznik trhlin během aplikace. Pro zajištění dokonalé vzduchotěsnosti se doporučuje použít systémový
těsnící program DELTA®, který zaručí maximální spolehlivost celé konstrukce.

Parotěsná fólie
Ke slepení přesahů parotěsné zábrany DELTA®-REFLEX se používá jednostranně lepicí páska DELTA®-MULTI BAND která disponuje extrémní lepicí silou.

Dlouhá životnost střechy

Aby byl střešní systém 100% funkční po celou dobu životnosti, musí být kompletní. To zahrnuje promyšlené detaily a důslednou realizaci. Se systémovým příslušenstvím DELTA® získáte záruku bezpečného a správného fungování parozábrany, a tím i celé střechy na dlouhé období.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -spot_img

Redakce doporučuje

Žena

spot_img