- Komerční sdělení -aktuálně

Stavební stroje: Bazar s prověřenými stroji, mechanizací a náhradními díly

Pro stavební stroje bazar představuje skvělé možnosti. Najdete zde použité stroje a mechanizaci, které u svého původního majitele již neměli využití. Můžete si je tak zakoupit pro své potřeby, nebo si je pouze vypůjčit na potřebnou dobu. V nabídce je navíc také řada dalších praktických služeb.

Široká nabídka

Stavební stroje bazar nabízí rozmanité – v nabídce najdete použité rypadlonakladače HYDREMA, smykové nakladače LOCUST, univerzální dokončovací stroje UDS různých typů, vibrační techniku NTC a řadu dalšího strojně stavebního vybavení. Krom toho si můžete z bazaru zakoupit také použité náhradní díly, pneumatiky, lopaty, paletizační vidle a další.

Spolehlivý servis

Jestliže si v bazaru vyberete stavební stroj, můžete si ho také na vlastní kůži vyzkoušet či nechat předvést. Zakoupený stavební stroj vám bude dovezen až na místo určení. Krom toho můžete využít také financování pro vybraný stavební stroj, a to prostřednictvím leasingových partnerů se skvělou nabídkou. Jestliže naopak máte vlastní použitý stavební stroj, který již nepotřebujete, můžete ho inzerovat prostřednictvím bazaru a najít tak kupce.

Další služby

Bazar stavebních strojů nabízí použité stavební stroje v komisním prodeji, je připraven zprostředkovat koupi nebo prodej. Další možností je pak protiúčet za nový, za vámi prodaný stavební stroj dostanete peníze ihned. V každém případě je samozřejmostí individuální dovoz v případě koupě i prodeje. Jestliže nehledáte zařízení ke koupi, ale přesto sháníte stavební stroj, můžete si ho díky bazaru vypůjčit na potřebnou dobu.

Bazar nabízí spolehlivé služby, které využije každý. Ať už chcete nabídnout svůj použitý stavební stroj k prodeji, nebo naopak nějaký sháníte, stejně jako mechanizaci či náhradní díly.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -spot_img

Redakce doporučuje

Žena

spot_img