- Komerční sdělení -aktuálně

Trampolína a vířivka – to pravé pro kondici i pohodu u vás doma

Nechce se vám chodit do fitka a ztrácet čas cestou tam a zpět? Rádi zůstáváte doma, kde cvičíte za pomoci váhy svého těla? Nebo máte doma malou mini posilovnu s jejíž pomocí se udržujete plně v kondici? Tak to se vám jistě bude zamlouvat pořídit si domů další pár pomocníků, kteří vám pomohou udržet vaši tělesnou schránku ve skvělé formě a mysl v pozitivním naladění i ve chvílích, kdy prožíváte stres nebo náročné období v práci.

Vířivka nezabere mnoho místa

Jestliže patříte k vodomilům, občas se rádi vydáte do wellness centra nebo termálních lázní, určitě si domů pořiďte vířivku. Dávno pryč jsou doby, kdy byla vířivka doménou bohatých nebo snobů. Dnes už ji stejně jako zahradní bazény můžete vidět na mnoha terasách, zahradách, u chalup nebo také v interiéru, pokud nemáte místo venku během teplých měsíců.

Vířivka vám zajistí spoustu romantických chvil ve dvou, ale také spoustu zábavy s přáteli nebo dětmi či jinou rodinou. Stačí vybrat si model, do něhož se vejde i šest osob najednou. Společně si užijete teplou lázeň plnou bublinek, necháte trysky masírovat vaše unavené svaly, a nejen vaše záda vám budou vděčná.

Vířivka je také ideálním dárkem pro ty, kteří by se do wellness rádi vypravili, ale jsou stydliví a koupou se jen doma, stejně jako si nechtějí dopřát masáž od masérky, protože jim vadí, že by na ně sahal cizí člověk. Zdá se vám to úsměvné? Takových lidí je mezi námi spousta.

Pořádně se vybít

Je dobré upustit páru, ať už po práci, nebo když vám adrenalin v těle zvednou třeba děti. Použít můžete boxovací pytel, ale třeba více uvítáte služby trampolíny. Vybijete se dostatečně na spoustu hodin, zvýšíte svou kondici, zpevníte tělo.

Při výběru trampolíny dbejte na to, jak má být velká, zda chcete, aby na ní mohl skákat jeden člověk či více lidí najednou, vybírejte typ s kvalitní a stabilní konstrukcí, krytím pružin i bezpečnostní sítí.

Bohatý výběr vířivek i trampolín najdete v e-shopu Hawaj. Kupte si je a užijte si nejen letní prázdniny.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -spot_img

Redakce doporučuje

Žena

spot_img