- Komerční sdělení -aktuálně

Zrcadlo v boho stylu

Díváme se do něj několikrát denně. Když jde o náš vzhled, zrcadlo je naším nejlepším poradcem. Kromě toho však může sloužit také jako stylový interiérový doplněk. Zejména, pokud má pěkný rám a je zavěšeno na zdi.

Jak zhotovit sluneční zrcadlo

Řadí Ivona z Möbelixu

profesionální designérka

Sluneční zrcadla jsou momentálně velmi oblíbený designový kousek. Rám zrcadla může být zlatý nebo v přírodních barvách, vyrobený z kovu, ale i papíru. Závisí na vašem vkusu a fantazie. Namísto pampové trávy můžete zrcadlo ozdobit i bambulkami z vlny nebo konopné příze. Všechno bude vypadat skvěle.

Budete potřebovat

Papírové brčka na pití, případně dřevěné špejle, tyčinky
Kulaté zrcadlo
Karton
Propagát nebo přízi
Dřevěné korálky
Vlnu
Ozdobnou trávu
Tavnou pistoli
Nůžky
Kružítko, pravítko, tužku
Postup

Zadní strana zrcadla. K její výrobě použijte například karton z krabice. Vystřihněte dva kruhy v rozměru zrcadla. Mezi kruhy vložte kus provázku, který bude sloužit k zavěšení zrcadla. Nakonec kartony slepte.

Výroba boho zrcadla

Pomocné kruhy. Do středu kartonového kruhu zapíchněte kružítko a nakreslete tři kruhy se stejnou roztečí. V našem případě mají kruhy průměr 3, 6 a 9 cm.

Výroba boho zrcadla

Lepení brček. Když máte kruhy nakreslené, začněte s nalepováním papírových brček. Lepte je pomocí tavné pistole. Díky odlišnému uspořádání získáte pěkný vzor slunečních paprsků.

Výroba boho zrcadla

Zdobení. Když lepidlo dobře zaschlo, můžete se pustit do dalšího zdobení umělou pampovou trávou, kterou ponalepujete mezi brčka. Konce brček ozdobte dřevěnými korálky.

Výroba boho zrcadla

Lepení zrcadla. Na závěr na čistý karton nalepte zrcadlo a hotovou nástěnnou dekoraci „sluneční zrcadlo“ zavěste na určené místo na stěně.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -spot_img

Redakce doporučuje

Žena

spot_img