- Komerční sdělení -aktuálně

Jak do místnosti umístit televizor, aby nepůsobil rušivě

Časy, kdy musel každému obývacímu pokoji dominovat co největší televizor jsou už dávno pryč. Dnes je snahou většiny designérů pravý opak: co nejlépe skrýt televizor v pokoji, aby nepůsobil rušivě a nekazil pečlivě naplánovaný design. Bez ohledu na to, jak elegantně a stylově vypadají nejnovější televizory, vždy existuje riziko, že budou překážet designu obývacího pokoje, ložnice či jiné místnosti.

Ukryjte televizor do skříňky

Nejjednodušší metodou, jak zabránit tomu, aby vám televizor rušil design, je zavřít jej do skříňky. Dejte si vyrobit skříňku na míru, která bude ze stejného materiálu jako ostatní nábytek v místnosti a jednoduše televizor zavřete za posuvné nebo otočné dveře.

Pokud máte šikovného mistra, můžete zkusit ještě sofistikovanější řešení s propracovaným mechanismem, který zasune televizor shora do štěrbiny ve skříňce a když je třeba, stisknutím tlačítka jej vysune.

V moderních obývácích jsou tyto kouzelné skříňky i se zabudovanými reproduktory často vyrobeny z kvalitního dřeva. Metoda ukrytí televizoru ve skříňce dobře funguje také v kuchyni, kde chrání televizor před znečištěním potravinami.

Vyberte si televizor, který slouží také jako umělecké dílo

Dalším způsobem je vybrat si televizi, která přímo vypadá jako umělecké dílo. Existují inteligentní televizory, které jsou navrženy tak, aby v době, kdy je nepoužíváte zobrazovaly navolené obrazy či fotografie. Když je tedy televizor vypnutý a v režimu zobrazování umění, na obrazovce vidíte známé umělecké dílo nebo jeden z vašich vlastních obrázků.

Televizor vsaďte do výklenku, aby byl v jedné rovině se stěnou

Pokud teprve stavíte, předem si naplánujte umístění televizoru. Minimalistického efektu dosáhnete, když obrazovka bude v jedné rovině se stěnou.

V tom případě je třeba vybudovat výklenek s přesnými rozměry televizoru, který pak jednoduše vsunete do zdi a připevníte na rameno držáku.

Skryjte televizor za umělecká díla

Pokud jste milovníkem umění a vlastníte dostatečně velké obrazy, aby pokryly obrazovku televizoru, zvažte skrytí televizoru za jedno z vašich mistrovských děl. Několik společností nabízí mechanismy, které obrazy vytáhnou do výšky, tedy posunou nahoru a odhalí ukrytou televizní obrazovku.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -spot_img

Redakce doporučuje

Žena

spot_img