- Komerční sdělení -aktuálně

Využij sílu AERO technologie

Technologie AERO

Speciálně vybrané a optimalizované přísady z hlediska obsahu vzduchu a reologických vlastností (deformace látek v závislosti na čase), zajišťují jedinečnou, homogenní mikrostrukturu a vynikající vlastnosti při zpracování. Dokonalá „máselná“, velmi plastická a vzdušná konzistence výrazně usnadňuje aplikaci lepidla. Konzistenci lepidla můžeme volit v závislosti na typu lepených obkladových prvků a podkladech, na které budou použity.

Technologie MICRO GEL

Speciální směsi biopolymerů, které tvoří gelovou strukturu, dávají lepidlu výrazně lepší schopnost zadržování vody, rovnoměrné hydratace v celé struktuře, což se projevuje delší dobou korekce i při vysokých teplotách. Speciálně navržená směs je ideální pro trvalé lepení obkladových prvků s různými absorbčními vlastnostmi na deformovatelné podklady i při vysokých teplotách. Vyznačuje se také vysokou přilnavostí, velmi dobrým a lehkým rozlivem pod lepenou dlažbou.

Možnost aplikace do 10 mm

Díky provzdušnění, mikro gelové struktuře a speciální kombinaci vláken, má lepidlo v celé své tloušťce stejnou pevnost. To umožňuje použití silnější vrstvy lepidla než u běžných tenkovrstvých lepidel, dokonce až 10 mm v jednom pracovním kroku. Je možné současně vyrovnávat nerovnosti a lepit dlažbu. Díky procesu schnutí bez smršťování jsou lepené dlažby stabilní jak v první fázi lepení, tak po úplném zaschnutí. Obsah vláken zajišťuje, že lepidlo má vynikající zpracovatelské a technické parametry. Lepidlo vykazuje vysokou přilnavost a pružnost, což má význam zejména v systémech lepení na balkonech a terasách nebo při pokládání dlažby na podklady s podlahovým vytápěním.

Vlastnosti

technologie AERO – dokonale provzdušněná, plastická konzistence
technologie MICRO GEL – prodloužená doba korekce, lepení při zvýšených teplotách
vyztužené vlákny pro větší pevnost a flexibilitu
nastavitelná konzistence, perfektní rozliv
na tloušťku vrstvy do 10 mm
ideální pro podlahové vytápění, balkony a terasy
na kritické podklady (OSB desky, sádrokartony, hydroizolace, dlažba na dlažbu)
na obklady a dlažbu formátu do 80×80 cm
pochůzné a spárovatelné po min. 12 hodinách
pro interiér i exteriér
Díky použití pokročilých technologií je lepidlo Ceresit CM 16 PRO určeno pro lepení obkladů a dlažby z keramiky, desek z betonu a přírodního kamene nenáchylného k přebarvení na stabilních i kritických podkladech. V případě lepení přírodního kamene náchylného k probarvení doporučujeme vždy provést nejprve vlastní zkoušky vedoucí k ověření skutečnosti, zda lepidlo nezpůsobuje jeho probarvení. V případě jiného druhu podkladu a obkladů použijte jiné vhodné lepidlo Ceresit.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -spot_img

Redakce doporučuje

Žena

spot_img