- Komerční sdělení -aktuálně

Mokré zdivo? Vyřešíme!

Nejčastěji řešíme nedostatečnou nebo poškozenou svislou či horizontální izolaci, kde postupně dochází k degradaci fólií a izolačních vrstev.

Jak lze poškozenou izolaci nahradit?

Naše metoda se od ostatních liší tím, že nejen vytvoří bariéru proti pronikání vlhkosti, ale v první řadě stěny aktivně vysuší, protože použitý speciální gel na bázi překřížených polymerů na sebe váže vodu, a to v obrovském množství (1 kg gelu pojme až 150 l vody). Tím, že gel na sebe vodu naváže, zvětší svůj objem, vytvoří tlak a pronikne do kapilárního systému celého zdiva. Výhodou je, že zdivo tak nenaruší, naopak jej ještě zpevní. Nehrozí žádné statické problémy. při podřezávání stěn. Po vysušení se z gelu vytvoří krystalky. Gel si i po vysušení zdiva udržuje svoji funkčnost. Při kontaktu s vlhkostí dojde k jeho opětovné aktivaci, vlhko znovu pohltí a opět postupně vysuší.

Jak dlouhou záruku na sanaci poskytujete?

Tato metoda pochází z Německa, kde se úspěšně používá již několik let. Poskytujeme záruku až 30 let. Máme výhradní zastoupení pro Slovensko a Maďarsko.

Jak probíhá proces sanace?

Před samotnou injektáží je v některých případech nutné oklepání omítek až na samotné zdivo z cihel či různých jiných materiálů. Touto metodou lze sanovat i kamenné stěny. Po odvlhčení doporučujeme na zdivo nanést běžnou vápenocementovou omítku. Následná kontrola probíhá po několika měsících od sanace.

Do jaké tloušťky zdiva metoda funguje?

Metodu lze úspěšně aplikovat do tloušťky stěny až 120 cm. Gel je netoxický, bez zápachu, obsahuje stříbro a do budoucna působí jako prevence plísní.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -spot_img

Redakce doporučuje

Žena

spot_img