- Komerční sdělení -aktuálně

Na co se zaměřit při výběru sedací soupravy a pohovky?

Je radost zařizovat si nové bydlení, nebo se těšit na nový kus nábytku, který si můžeme vybrat dle svého vkusu a potřeb. Ne vždy je ale snadné vybrat si vybavení tak, abychom s ním byli v praxi spokojeni. Spousta maličkostí nás při výběru ani nenapadne, a až v reálném životě zjišťujeme, že to, či ono, nám vůbec nevyhovuje. Co tedy sledovat, když se právě díváme na nové sedací soupravy a pohovky a nevíme, pro který model se rozhodnout?

Velikost a umístění sedací soupravy

V první řadě zvažte, pro kolik osob bude sedací souprava sloužit. Nejde ani tak o návštěvy, jako o skutečné obyvatele domu či bytu. Samozřejmě, pokud je u vás návštěva denně, pak ji můžete brát jako součást rodiny a počítat mezi její členy. Pro pětičlennou rodinu je ideální rohová sedací souprava nebo sedačka do U. Pohovky pro tři volte tehdy, když hodláte používat i křesla nebo praktické taburety, sedací vaky, pletené sedáky a další možnosti pro sezení. 

Pokud je vás víc, je velmi praktické umístit pohovku do kouta místnosti, nebo si zvolit rohovou sedačku s pohledovými zády, kdy s ní můžete přepažit např. kuchyni od obýváku. 

Rozkládací sedačka?

Další možností je rozložení sedačky. Ideální pro ty, kteří hostí rodinu i na noc, nebo máte málo prostoru a sami chcete na sedačce či pohovce přespávat. Na denní spaní volte speciálně určené sedačky, které mají uvnitř běžnou matraci.

Potahový materiál sedací soupravy

Pokud máte malé děti, volte potahový materiál, který je snadné otřít nebo vyčistit. Barevná látka, žíhaná, melír, jsou ideální pro skrytí příp. skvrn. Na jednobarevné látce je vše víc vidět. K dostání jsou i modely, které tvoří dvě či tři různé látky. I to by mohla být správná volba, když hrozí vaší pohovce časté ušpinění.

Bohatá nabídka nábytku pro váš obývací pokoj čeká na signal-nabytek.cz. Spousta modelů se slevou 50 % a více, ale i s dopravou ZDARMA.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -spot_img

Redakce doporučuje

Žena

spot_img